تجارت الکترونیک

 

امروزه در علم نوین بازرگانی، تجارت الکترونیک یکی از فاکتور‌های کلیدی در رونق تجارت است. شرکت بازرگانی بهین تجارت الماس در حوزه‌ی کسب و کار، با بهره‌مندی از این تکنولوژی و با استفاده از تخصص ویژه‌ی افراد بستر گسترده‌ای را برای داد و ستد در سطح جهانی فراهم آورده‌است.

 

برنامه‌ی توسعه و پیشرفت

 

شرکت بازرگانی بهین تجارت الماس در نظر دارد با برنامه‌ریزی دقیق و فشرده و همچنین دارا بودن تیم مدیریتی و حرفه‌ای بسیار قوی، متشکل از کارشناسان خبره این صنعت، جایگاه ویژه‌ای برای برند اختصاصی شرکت در بازار داخلی ایجاد نماید و به پنج شرکت برتر تأمین کننده‌ی کالاهای اساسی تبدیل شود و بتواند هرچه سریع‌تر بهترین‌ها را بر سفره‌ی هر ایرانی فراهم‌آورد. ارائه‌ی خدمات مدیریتی، مشاوره‌ای و مطالعات امکان‌سنجی و تهیه‌ی طرح‌های توجیهی و ارزیابی اقتصادی پروژه‌ها و طرح‌های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های موضوع فعالیت شرکت از دیگر برنامه‌های توسعه و پیشرفت این مجموعه می‌باشد.

 

نیروی انسانی

 

افتخار شرکت، تیم متخصص، قوی و کارآمد به منظور نیل به اهداف پیش‌رو است. تیم فنی شرکت بازرگانی بهین تجارت الماس دارای تجارب بسیار ارزنده و گروهی کار آزموده، جهت بازرسی فنی دامپزشکی، از جمله بازرسی حرفه‌ای و نظارت کیفی محصولات تولیدی کشتار دام و طیور، در داخل و خارج از کشور می‌باشد.