واردات نهاده‌های دامی و صادرات خوراک دام و طیور

 

شرکت بازرگانی بهین تجارت الماس با یاری خداوند متعال، همگام با اهداف و وظایف اجرایی و بکارگیری کارشناسان مجرب و متعهد تلاش کرده‌است تا در حوزه‌ی واردات نهاده‌های دامی (کنجاله‌ی سویا، ذرت و جو) همواره فعال باشد. همچنین در حوزه‌ی صادرات خوراک دام و طیور با کیفیت بالا به کشورهای عراق و عمان با ظرفیت 400 تن در ماه به دستاورد بزرگی نائل شده‌است.

واردات تجهیزات و کیت‌های تشخیصی حیوانات همراه

 

یکی از بارزترین اهداف شرکت بازرگانی بهین تجارت الماس کسب نمایندگی انحصاری از بهترین و شناخته شده‌ترین کمپانی‌ها و برندهای معتبر جهان به خصوص از کشورهای اروپایی و آسیای میانه و تأمین محصولاتی با کیفیت فوق العاده بالا و دارای بالاترین استانداردها می‌باشد. همگام با پیشبرد این هدف با انجام دقیق‌ترین نظارت‌ها و بررسی‌ها و انجام آزمایشات مختلف بر روی نمونه محصولات قبل از کسب نمایندگی، سبب شده تا در انتخاب‌های خود بسیار موفق بوده و بتوانیم محصولاتی مطابق با استانداردهای روز دنیا را عرضه نماییم.

واردات دام زنده

 

در پی افزایش قیمت دام زنده و گوشت قرمز در کشور و با توجه به اینکه بیش از ده درصد نیاز پروتینی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود در صدد برآمدیم همگام با واردات گوشت قرمز گوساله و گوسفندی، اقدام به واردات دام زنده از کشورهای فرانسه، اسپانیا و روسیه بنماییم.

واردات مکمل‌ها و افزودنی‌های خوراک طیور

 

رشد روز افزون صنعت طیور کشور نیازمند بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا در خصوص استفاده از فرمولاسیون پیشرفته و منحصر به فرد استفاده شده در محصولات کمپانی‌های بزرگ و مطرح تولید کننده‌ی مکمل‌ و افزودنی‌های طیور می‌باشد. در این راستا شرکت بازرگانی بهین تجارت الماس در نظر دارد با شناسایی و کسب نمایندگی انحصاری از این کمپانی‌های اروپایی و واردات چند محصول منحصر به فرد و جامع اقلام کالایی خود را برای پیشبرد صنعت طیور تکمیل نماید.

واردات گوشت قرمز

 

شرکت بازرگانی بهین تجارت الماس فعالیت خود را در جهت تأمین مواد پروتئینی مورد نیاز کشور با واردات گوشت قرمز از کشورهای آسیای میانه، برزیل و استرالیا آغاز نموده‌است. تاکنون واردات گوشت تازه‌ی بره از کشورهای آسیای میانه با ظرفیت 100 تن در ماه و گوشت منجمد گوساله‌ی بزریلی در محموله‌های 500 تنی صورت گرفته‌است و پیش‌بینی می‌شود این شرکت با گذر زمان و بهره‌گیری از دانش بازرگانی و سرمایه‌گذاری وسیع بتواند سهم عمده‌ای در بازار گوشت قرمز داشته‌باشد. شرکت بازرگانی بهین تجارت الماس از اعضای فعال گروه واردکنندگان مواد پروتئینی مجمع عالی واردات و همچنین انجمن واردکنندگان فرآورده‌های خام دامی می‌باشد.

واردات واکسن

صنعت طیور ایران بزرگترین بازار طیور خاورمیانه و به لحاظ کمیت و کیفیت رتبه‌ی هفتم جهانی را دارا می‌باشد. برای ثبات رتبه‌ی نخست خاورمیانه و بقا در بازارهای جهانی و پیشبرد این صنعت، حجم بالایی از واکسن و داروی داخلی و خارجی مورد نیاز است. از آنجاییکه واکسن تولیدی داخل پاسخگوی نیاز مصرفی صنعت طیور کشور نمی‌باشد، درصدد برآمدیم تا با واردات واکسن از کشورهای اروپایی نقشی هر چند اندک در رفع این مهم ایفا کنیم.